Wykładowca Techniczny Nr ref: TOS/05/2020

Wymagania:

  • Szkolenie oraz egzamin na dany typ statku powietrznego (ERJ170/190, B737CL, B737NG, B737MAX, B767, B787, A320)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Minimum 3 lata doświadczenia w środowisku lotniczym
  • Mile widziana licencja B1.1 i/lub B2, doświadczenie w obsłudze technicznej Part-145, Part-M i/lub Part-147

Zadania:

  • Tworzenie i aktualizacja programów szkolenia oraz materiałów szkoleniowych
  • Prowadzenie wykładów, egzaminów oraz dokumentacji szkoleniowej

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej
  • Elastyczne formy zatrudnienia

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV (w postaci plików zawierających w nazwie imię i nazwisko) za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest LOT Aircraft Maintenance Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C , 02-146 Warszawa, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848 (LOTAMS) – https://lotams.com/pl/kariera/rodo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wiem, że moją zgodę mogę odwołać w dowolnym czasie.