Specjalista ds. środowiskowych Nr ref: TAI/06/2020

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne)
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku związanym z ochroną środowiska
  • Znajomość aktualnych wymogów prawnych i procedur w zakresie ochrony środowiska
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji środowiskowej oraz raportów o oddziaływaniu  przedsięwzięć na środowisko
  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub usługowej związanej z obsługą techniczną
  • Doświadczenie w  organach administracji publicznej związanych z ochroną środowiska

Zadania:

  • Prowadzenie sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa
  • Aktywny udział w rozwoju systemu zarządzania ochroną środowiska w firmie
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń
  • Wykonywanie analiz i audytów środowiskowych oraz sporządzanie z nich raportów
  • Współpraca z właściwymi organami administracji publicznej oraz podwykonawcami
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji środowiskowej
  • Nadzór i kontrola parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej
  • Elastyczne formy zatrudnienia

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV (w postaci plików zawierających w nazwie imię i nazwisko) za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest LOT Aircraft Maintenance Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C , 02-146 Warszawa, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848 (LOTAMS) – https://lotams.com/pl/kariera/rodo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wiem, że moją zgodę mogę odwołać w dowolnym czasie.